Otázky a odpovědi

1. Je možné školení online?

Školení může být v obou verzích a záleží pouze na Vás, která varianta je pro Vás vhodnější.

2. Jáká je platnost vydaného osvědčení ?

Platnost osvědčení absolvování odborné přípravy je zákonem stanovena na 5 let od data úspěšného absolvování školení pro diisokyanáty.

3. Je vyžadován test ověření znalostí ?

Zákon taxativně nestanovuje tuto povinnost, ale pro případnou kontrolu ze strany kontrolorů oblastních inspektorátů práce nebo pracovníků kontroly ČIŽP jsou archivované testy vyšší známkou věrohodnosti.

4. Jaká je doba dodání certifikace EU ISOPA/ALIPA ?

Po uhrazení administrace pro ISOPA je certifikace do 2 týdnů.

5. Jaké podklady potřebujete pro online školení ?

1. Pro školení v místě:

Jména, Příjmení a v případě osob mimo společnost i rodné číslo účastníků školení 3dny před realizací na petr.kadlec@safic-alcan.cz nebo s využitím rezervace na stránkách viz. Rezervace :: Diisokyanaty-skoleni

2.      Pro školení On-line

Jako bod 1. plus email adresy účastníků pro zaslání pozvánky na školení, pro připojení přes aplikaci Microsoft Teams a pro pozvánku Google Forms na vyplnění závěrečného testu.

5. Jaké podklady potřebujete pro E-learning školení ?

1. Pro E-learning:

na naších stránkách v sekci E-learning vyplníte email adresu, telefon a zvolíte si heslo pro vstup do sekce. Po schválení Vaší registrace budete mít přístup a následně po absolvování závěrečného testu obdržíte platné osvěčení odborné přípravy pro zpracování a manipulaci s diisokyanáty.