Služby

.

E-learning

umožnuje po uskutečnění registrace v sekci E-LEARNING absolvovat základní úroveň odborné přípravy v době,  kdy Vám to časově vyhovuje. Zakončeno závěrečným testem ověření získaných znalostí a následně obdržíte platné osvědčení o absolvování odborné přípravy. Nabízíme všechny tři úrovně proškolení formou E-learning. 


On-line seminář

umožnuje možnost okamžité interakce s lektorem, který může reagovat na Vaše speciální dotazy k Vašim materiálům, aplikacím, apod. Všechny úrovně odborné přípravy zakončené "Osvědčením odborné přípravy pro použití diisokyanátů".

 

Seminář a školení v místě firmy

U Vás ve Vaší firmě nebo v sídle Safic-Alcan Česko s.r.o., nejlepší úroveň proškolení, která se hodí pro firmy se zájmem co nejlépe vyškolit svoje zaměstnance na nejvyšší možné úrovni.  


Certifikace dle ISOPA/ALIPA standards.

Certifikace dle Evropské polyuretanové asociace ISOPA používá výukových materiálů sestavených dle více než 40letých zkušeností se zdravotními riziky zpracování diisokyanátů. Certifikát ISOPA/ALIPA může sloužit i jako marketingový nástroj pro Vaši prezentaci nebo na Vašich webových stránkách. 


Konzultace a poradenství ohledně diisokyanátů

Školení na míru. Navrhneme Vám na míru správnou a bezpečnou úroveň proškolení pro Vaše zaměstnance z hlediska expozice diisokyanáty. Poradíme Vám s výběrem nejvhodnějších osobních ochranných pracovních prostředků. Zajistíme Vám místně provozní bezpečnostní předpis pro práci a aplikaci PUR systémů.